«ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняКорсунської      сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати   на 2020 рік».

      Мета даного  рішення    - прийняття  регуляторного акту, що  дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

Адреса розробника :Черкаська область Тальнівський район,село Корсунка    , вул.  Миру, №1, виконавчий комітет  сільської ради.

    Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  буде розміщено в п»ятиденний строк з дня оприлюднення цього оголошення  на офіційному веб сайті     сільської ради за електронною адресою:  http://korsunka.talnern.оrg.uaв  розділі  «ДІЯЛЬНІСТЬ », підрозділ «Регуляторні акти». 

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою розробника регуляторного акту.

Сільський голова                                                                             І.Хижняк